Výroba
je na vás

Když tvrdíme, že je Cardboard pro všechny, myslíme opravdu všechny, a to včetně výrobců. Specifikace brýlí Cardboard jsou proto volně k dispozici a nic vám nebrání začít je vyrábět.

Stáhnout sadu
Pojďme něco vyrobit

Výrobní šablony

Sada pro výrobce byla pro nové brýle Cardboard aktualizována a obsahuje podrobnější podklady pro výrobu brýlí Cardboard než dříve. Součástí sady jsou technické parametry a výkresy pro čočky, vodivé pásky, vysekávané rýhy a další součásti a také výrobní tolerance a specifikace materiálů. Navíc obsahuje rady pro zajištění kvality, kontrolu prvních vyrobených kusů a přizpůsobení výroby.

Stáhnout sadu

Doporučené postupy

Ať brýlí Cardboard vyrábíte deset nebo deset milionů, výsledek závisí na detailech. Sada pro výrobce obsahuje vše, co jsme se při výrobě brýlí Google Cardboard naučili: naše doporučení, pokyny k používání i brandingu a parametry pro úplně všechny součásti, dokonce i pro gumičky.

Doporučené postupy
CENTRUM NÁPOVĚDY PRO VÝROBCE

Generátor profilů pro brýle

Vaše brýle pro virtuální realitu by měly poskytovat skvělý zážitek bez ohledu na svou velikost, tvar nebo materiál. K určení klíčových parametrů svého vybavení použijte Generátor profilů pro brýle. Přidejte k brýlím QR kód, aby se jim každá aplikace pro Cardboard automaticky přizpůsobila.

Generátor profilů pro brýle