Şimdi sıra
sizde

Cardboard'un herkese yönelik olduğunu söylerken gerçekten herkesi kastediyorduk (üreticiler de dahil). Bu yüzden Cardboard gözlük spesifikasyonu açık kaynaklıdır ve kendi gözlüğünüzü oluşturmanız için önünüzde hiçbir engel yoktur.

Seti indirin
Şimdi bir şeyler yapalım

Üretim şablonları

Yeni Cardboard için Üretici Seti, hiç olmadığı kadar ayrıntılı Cardboard üretim bilgileriyle güncellendi. Mercekler ve iletken şeritlerle ilgili teknik spesifikasyonlar, kalıp kesim çizgileri ve çok daha fazlasını içeren sette üretim toleransları ile malzeme spesifikasyonları da bulunuyor. Hatta kalite güvencesi, ilk ürün kontrolü ve üretim ölçekleme prosedürleriyle ilgili bir kılavuz bile var.

Seti indirin

En iyi uygulamalar

İster on, ister on milyon Cardboard gözlüğü üretiyor olun, deneyiminizi gösteren şey ayrıntılara verdiğiniz önemdir. Google Cardboard'u üretirken öğrendiğimiz her şeyi Üretici Seti'ne dahil ettik: önerilerimiz, kullanım ve markalama yönergeleri ve her bir parça için ayrı ayrı spesifikasyonlar (lastik bant için bile).

En iyi uygulamalar
ÜRETİCİ YARDIM MERKEZİ

Gözlük profili oluşturucu

Sanal gerçeklik gözlüğünüzün boyutu, şekli veya malzemesi ne olursa olsun harika bir deneyim sunmasını sağlayın. Cihazınızın önemli parametrelerini tanımlamak için Gözlük Profili Oluşturucu'dan yararlanın. Tüm Cardboard uygulamalarının gözlüğünüze adapte olabilmesi için gözlüğünüze QR kodunu ekleyin.

Gözlük profili oluşturucu